Asutati esimene välistudengitele mõeldud stipendiumifond — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Täna kirjutasid Leedu aukonsul Eestis ja Tartu Ülikooli prorektor Birute Klaas ning Tartu Ülikooli Sihtasutuse juhatuse liige Ruth Kotsar alla Välistudengite Stipendiumifondi Leedu allfondi statuudile. Allfondist hakatakse stipendiume maksma Leedust pärit tudengitele, kes asuvad õppima Tartu Ülikoolis.

Loodud allfond on esimene omataoline Sihtasutuse juures. Esmakordselt on loodud võimalus kandideerida stipendiumile ka välistudengitel, keda Tartu Ülikoolis on iga aastaga enam.

Välistudengitele mõeldud stipendiumifond annab oma tagasihoidliku panuse ülikooli rahvusvahelistumise strateegia elluviimisel.

Leedu allfond on nn. avatud fond, kuhu saavad annetusi teha kõik, kellele fondi eesmärk südamelähedane.