Asutati Reet Montoneni Mälestusfond — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Täna allkirjastasid sihtasutuse juhatuse liige Ruth Kotsar ja Lastepsühholoogide Ühinge esinaine Katrin Pruulmann Reet Montoneni Mälestusfondi statuudi.

Sellega pandi alus uuele fondile, millest hakatakse stipendiume maksma psühholoogia eriala magistrantidele ja doktorantidele, kes on spetsialiseerunud või on spetsialiseerumas kliinilisele lapsepsühholoogiale.

Fondi algatajad on Lastepsühholoogid Ühing, Reet Montoneni perekond ja sõbrad. Plaanis on aasta jooksul koguda kokku jätkusuutliku fondi jagu annetusraha ja stipendiumide kaudu jäädvustada varalahkunud andeka ja pühendunud kliinilise lapsepsühholoogi Reet Montoneni mälestus.

Annetusi vastloodud fondi saab teha Tartu Ülikooli Sihtasutuse arvelduskontole nr. 221010373441 märgusõnaga "Reet Montoneni Mälestusfond"

Ülekandele palume lisada ka oma isikukoodi, sest sihtasutusele tehtud annetused on tulumaksuvabad ja lisatakse Teie eeltäidetud tuludeklaratsiooni automaatselt.