Lennart Meri Teadustöö auhinna esimene konkurss on välja kuulutatud — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Sihtaasutus kuulutas esmakordselt välja konkursi Lennart Meri teadustöö auhinnale.

Jäädvustamaks taasiseseisvunud Eesti Vabariigi esimese presidendi, Tartu Ülikooli Sihtasutuse patrooni Lennart Meri mälestust, asutati 2007.a. suvel Lennart Meri teadustöö auhinna fond, millest käesoleval aastal otsustati stipendiumidena välja jagada kokku 70 000 krooni.

Välja on kuulutatud 2 stipendiumi kahes erinevas kategoorias:
  • ühele magistritööle 20 000 krooni
  • ühele teadustööle (sh. doktoritööle) 50 000 krooni
Konkursile võivad Tartu Ülikooli magistri- ja teadustööde autorid või autorite kollektiivid esitada 2007.a. kaitstud või ilmunud Eesti riiki, rahvast, kultuuri või ühiskonda käsitlevaid hindele A kaitstud magistritöid ja kõrgetasemelisi teadustöid.

Kõnesoleva auhinna statuudi leiate sihtasutuse kodulehelt rubriigi "Toeta haridust" jaotisest Olemasolevad stipendiumid.

Info tel. 737 5852, 5216 820 või aadressil tysiht@ut.ee