Marika Mikelsaare üliõpilasteaduse tunnustamise fondi stipendiumi pälvis Liis Jaanimäe — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Marika Mikelsaare poolt kevadel asutatud üliõpilasteaduse tunnustamise fondi esimesele stipendiumi konkursile laekus 7 taotlust. Kuivõrd selle stipendiumi puhul on eelduseks tegelemine teadustööga ja artikli avaldamine või ettekande esitamine teaduskonverentsil, siis vaagiski stipendiumi komisjon eileõhtusel koosolekul esitatud teeside sisukust ja taset.

Komisjoni liikmete üksmeelse arvamuse kohaselt oli esitatud tööde hulgas mitu, mis võinuks stipendiumi pälvida. Kuna jagada oli vaid üks stipendium, siis otsustati see määrata arstiteaduskonna 5. aasta üliõpilasele Liis Jaanimäele , kes esitas käesoleva aasta arstiteaduskonna päevadel oma teadustöö tulemused posterettekandes "Seedetraktri laktofloora antibiootikumi kasutamisega seotud diarröaga patsientidel"

Stipendium antakse üle 8. oktoobril arstiteaduskonna aastapäeva raames toimuval teaduskonna dekaani vastuvõtul.