Playtechi stipendium Sihtasutuse juures — Tartu Ülikooli Sihtasutus
14. märtsil allkirjastasid Playtech Estonia, TÜ matemaatika-informaatikateaduskonna ja TÜ Sihtasutuse esindajad Playtechi stipendiumi statuudi. Loodud stipendium on mõeldud toetama infotehnoloogia ja informaatikaa alaseid magistriõüinguid. Stipendiumiprogrammi suuruseks saab olema kokku 80 000 krooni - käesoleval aastal antakse välja kaks, kuid alates järgmisest aastast neli 20 000 krooni suurust stipendiumi.

Stipendiumi loomisega kinnitab Playtech Estoniaoma tõsist eesmärki olla tegija mitte ainult täna, vaid ka tulevikus. "Tänased üliõpilased on homme tööjõuturul ja mida parem on nende ettevalmistus, seda suurema panuse eriala arengusse saavad nad tulevikus anda", põhjendas stipendiumi loomist Playtech Estonia tegevjuht rein Lemberpuu.

TÜ arvutiteaduse instituudi juhataja Tiit Roosmaa sõnul on Playtechi stipendiumi loomine oluline signaal sellest, et IT-firmad on asunud toetama kvaliteetset spetsialistikoolitust.