Selgunud on sügissemestri esimesed stipendiaadid — Tartu Ülikooli Sihtasutus
1. septembrist kuni 1. oktoobrini oli võimalik kandideerida kahele arstiteaduskonna üliõpilastele mõeldud stipendiumile.

2014. aasta Ravimitootjate Liidu stipendiumi pälvis arstiteaduskonna 4. aasta doktorant Georgi Nellis artikli "Comparison of two alternative study designs in assessment of medicines utilisation in neonates" (autorid: Georgi Nellis, Irja Lutsar, Heili Varendi, Karolin Toompere, Mark A. Turner, Jennifer Duncan, Tuuli Metsavaht) eest.

Stipendiumi suurus on 1000 eurot

2014. aasta prof Marika Mikelsaare üliõpilasteaduse tunnustamise stipendiumi pälvis arstiteaduskonna 4. aasta doktorant Piia Jõgi artikli "Seroprevalence of IgG antibodies to pertussis toxin in children and adolescents in Estonia" (autorid: Piia Jõgi, Marje Oona, Karolin Toompere, Sirje Leedo, Jevgenia Epstein, Irja Lutsar) eest.

Stipendiumi suurus on 500 eurot.

Stipendiumid antakse üle 10. oktoobril arstiteaduskonna aastapäeva raames toimuval dekaani vastuvõtul TÜ muuseumis.

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 55 540 773 (Triin Vakker)