Sügissemestri esimesed stipendiaadid on selgunud — Tartu Ülikooli Sihtasutus
1. septembrist kuni 1. oktoobrini oli võimalik kandideerida arstiteaduskonna üliõpilastele mõeldud Ravimitootjate Liidu stipendiumile ja prof Marika Mikelsaare üliõpilasteaduse tunnustamise stipendiumile.

2015. aasta Ravimitootjate Liidu stipendiumi pälvis arstiteaduskonna 4. aasta doktorant Piia Jõgi artikli “Estimated and reported incidence of pertussis in Estonian adults: A seroepidemiological study” (autorid: Piia Jõgi, Marje Oona, Karolin Toompere, Irja Lutsar) eest.

Stipendiumi suurus on 1000 eurot

2015. aasta prof Marika Mikelsaare üliõpilasteaduse tunnustamise stipendiumi pälvis arstiteaduskonna 4. aasta doktorant Pilleriin Soodla artikli “Design and structure of the Estonian HIV Cohort Study (E-HIV)” (autorid: Pilleriin Soodla, Heli Rajasaar, Radko Avi, Kai Zilmer, Kersti Kink, Liilia Novikova, Kristi Huik, Matti Maimets, Irja Lutsar) eest.

Stipendiumi suurus on 500 eurot.

Stipendiumid antakse üle 9. oktoobril arstiteaduskonna aastapäeva raames toimuval dekaani vastuvõtul Eesti Üliõpilaste Seltsi majas.