TÜ Sihtasutus kuulutab välja sügissemestri stipendiumikonkursid — Tartu Ülikooli Sihtasutus
23. septembril Tallinnas toimunud Tartu Ülikooli Sihtasutuse usalduskogu istungil otsustati veel 2004. aasta jooksul jagada üliõpilastele stipendiume kogusummas 370 000 krooni.

Kogusumma jaguneb erinevateks stipendiumideks, mis on mõeldud üliõpilaste ja teadustöötajate välislähetuste ja täiendavate õpingute teostamiseks ning nende õppe- ja teadustöö edendamiseks.

Ülikooli sihtasutuse usalduskogu istungit juhatas usalduskogu esimees vandeadvokaat Aare Tark. Veel osalesid istungil Vahur Kraft, Urmas Past, Ain Heinaru, Mihkel Pärnoja ja Raivo Vare.

Ühtlasi otsustas usalduskogu kinnitada sihtasutuse juhatuse uueks liikmeks Ruth Kotsari, kes asub sihtasutuse tegevjuhina tööle alates käesoleva aasta 1. novembrist.

1997. aastal loodud Tartu Ülikooli Sihtasutuse eesmärgiks on toetada stipendiumite ning preemiate loomise teel ülikooliga seotud inimeste teadus- ja haridustegevust ning õppetööd.

Täpsemad andmed konkurssidel kandideerimise kohta ja taotlusvormid leiad siit.