2016. aasta Karine ja Martin Koobase stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2016. aasta Karine ja Martin Koobase stipendium

2016. aasta Karine ja Martin Koobase stipendiumi pälvisid Carl Eric Simmul, TÜ eesti ja üldkeeleteaduse instituudi 1. aasta magistrant; Kaidi Kolsar, TÜ eesti ja üldkeeleteaduse instituudi 2. aasta üliõpilane; Käbi Suvi, TÜ eesti ja üldkeeleteaduse instituudi 3. aasta üliõpilane ja Janno Zõbin, TÜ eesti ja üldkeeleteaduse instituudi 3. aasta üliõpilane.

Stipendiumi eesmärgiks on eesti kultuuri edendamine eesti ja soome-ugri keeleteaduse üliõpilaste toetamise kaudu.

Välja on kuulutatud neli 1500 euro suurust stipendiumit.

Stipendiumile on oodatud kandideerima eesti ja soome-ugri keeleteaduse õppekava bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilased.

Kandideerimiseks tuleb taotlejal esitata TÜ sihtasutusele elektrooniline stipendiumitaotlus (taotlus sisaldab ka õppejõu soovitust - vajalik lisada soovitaja nimi ja e-posti aadress, kuhu läheb automaatkiri lingiga, mille kaudu õppejõud saab soovituskirja üles laadida).

Taotluste esitamise tähtaeg on 1. mai 2016.

Konkursi tulemused tehakse teatavaks hiljemalt juuni alguses