2016. aasta Olev ja Talvi Maimetsa stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2016. aasta Olev ja Talvi Maimetsa stipendium

2016. aasta Olev ja Talvi Maimetsa stipendiumi pälvisid Marianna Tampere, TÜ loodus- ja täppisteaduste valdkonna magistrant; Andrio Lahesaare, TÜ loodus- ja täppisteaduste valdkonna 4. aasta doktorant ja Indrek Teino, TÜ loodus- ja täppisteaduste valdkonna 4. aasta doktorant.

Välja antakse kolm 1280 euro suurust stipendiumi.

Stipendiumi saavad taotleda Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna infektsioonhaiguste eriala arst-residendid ning loodus- ja täppisteaduste valdkonna rakubioloogia eriala magistrandid ja doktorandid. Stipendiumi määramisel arvestatakse taotleja õppetulemusi (magistrandid, doktorandid), erialalist edukust (arst-residendid), motivatsiooni edasiõppimiseks ja tulevikuplaani omandatud teadmiste rakendamiseks Eestis.

Stipendiumi taotlejal tuleb esitada Tartu Ülikooli sihtasutusele:

  • elektrooniline stipendiumitaotlus (sisaldab CV, ülevaadet taotleja erialalisest tegevusest, põhjendust stipendiumi saamiseks, juhendava õppejõu soovitust, stipendiumi kasutamise eelarvet)
  • välismaal staźeerimise korral vastuvõtva kõrgkooli või kliiniku kinnitus taotleja vastuvõtmise kohta (saab lisada elektroonsele taotlusele).
Taotluste esitamise tähtaeg on 1. juuni 2016

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852, 56 571 221 (Katrin Pärn)

Konkursi tulemused selguvad juuni keskpaigas.