Asutatakse KPMG stipendium majandusteaduskonna üliõpilastele — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Kolmapäeval, 28. jaanuaril kell 10.00 allkirjastavad AS KPMG Baltics ja Tartu Ülikooli Sihtasutus Tallinnas stipendiumi statuudi, millega luuakse Tartu Ülikooli majandusteaduskonna bakalaureuse- ja magistritaseme üliõpilastele uus stipendium.

Alates käesoleva aasta kevadest antakse igal õppeaastal välja üks 20 000-kroonine stipendium, millega toetatakse Tartu Ülikooli majandusteaduskonna bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilasi, kes näitavad silmapaistvaid tulemusi õppetöös, on aktiivse eluhoiakuga ning aitavad kaasa üliõpilaselu edendamisele.

"Stipendiumi eesmärgiks on tõsta majandusteaduskonna üliõpilaste motivatsiooni paremate õpitulemuste saavutamiseks ning ühiskonnas aktuaalsetele probleemidele lahenduste otsimisel. Oleme valmis pakkuma abi ja nõustamist meie tegevusvaldkonnaga seotud üliõpilastööde juhendamisel," ütles KPMG juhatuse liige Andris Jegers.

"Meil on hea meel, et KPMG on otsustanud selle stipendiumi asutada just nüüd, kui majanduses ei lähe hästi. Lisaboonuseks on üliõpilastele kindlasti võimalus saada juhendamist ja konsultatsiooni oma ala praktikutelt, kuivõrd keeruline aeg majanduses annab uurijale omamoodi kordumatu võimaluse näha praktikas seda, mis headel aegadel vaid teoorias seisab," ütles Tartu Ülikooli Sihtasutuse juhatuse liige Ruth Kotsar.

KPMG on ärinõustamisfirmade ülemaailmne võrgustik, mis osutab auditi-, maksu- ja nõustamisteenuseid. Ettevõtte ligi 123 000 töötajat üle maailma pakuvad firmadele ja organisatsioonidele teenuseid 145 riigis.
KPMG Baltics on üks juhtivaid rahvusvahelisi ärinõustamisfirmasid Baltikumis, mille kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Riias, Vilniuses ja Klaipedas. KPMG Eesti, Läti ja Leedu kontoritel on ühine ärinimi ja juhtimisstruktuur. KPMG Eesti kontoris töötab üle saja oma ala asjatundja.