Corpore kommunikatsioonistipendiumile saab taotlusi esitada 13. novembrini! — Tartu Ülikooli Sihtasutus

Eesti juhtiv suhtekorraldusbüroo Corpore AS andis 2015. aasta kevadsemestril esmakordselt välja kommunikatsioonistipendiumi, teine konkurss toimus juba 2015. aasta sügissemestril ning traditsioon jätkub ka sel aastal.

Välja on kuulutatud kaks 1000 euro suurust stipendiumit. Lisaks pakub ettevõte stipendiaatidele võimalust sooritada Corpores ühe kuu pikkune praktika aasta jooksul alates stipendiumi määramisest.

Stipendiumile on oodatud kandideerima Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi kommunikatsioonierialade bakalaureuse- ja magistritaseme (s.o bakalaureuseastmes ajakirjanduse ja kommunikatsiooni õppekava ning magistriastmes kommunikatsioonijuhtimise ja ajakirjanduse õppekavade) üliõpilased.

Stipendium on mõeldud üliõpilastele, kes:
  • tunnevad suurt huvi kommunikatsioonivaldkonna praktilise poole vastu ning on näidanud üles aktiivsust praktika- ja töökogemuste omandamisel,
  • on avara silmaringiga ning orienteeruvad hästi ühiskondlikes ja majandusprotsessides,
  • osalevad aktiivselt õppetöös,
  • on valmis kohtuma Corpore esindajatega intervjuuks.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb üliõpilasel esitada TÜ sihtasutusele:

• elektrooniline taotlus (sisaldab taotleja isikuandmeid, ülevaadet taotleja erialasest ja ühiskondlikust tegevusest, põhjendust stipendiumi saamiseks, NB! Õppejõu soovituskiri ei ole kohustuslik. Õppejõu e-posti lahtrisse võib lisada enda e-posti aadressi);
  • essee teemal „Muna või kana – uudis on meedias see, mida eile sotsiaalmeedias räägiti“;
  • ülevaade senisest praktilisest erialasest kogemusest koos tegevuste kirjelduse ja analüüsiga omandatud kogemusest (lisada pdf-failina).
Taotluste esitamise tähtaega on pikendatud 13. novembrini 2016!