Esimene Peeter Põllu stipendiumi konkurss on käimas — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Haridusteaduskonna algatusel ning koostöös haridus- ja teadusministeeriumiga taasasutati Peeter Põllu stipendium, mille eesmärk on jäädvustada Peeter Põllu mälestust aastal, mil tema sünnist möödub 130 aastat ning populariseerida pedagoogika eriala.

Stipendiumi suuruseks on 30 000 krooni.

Stipendiumi saavad taotleda õpetajakoolituse üliõpilased alates kaheksandast õppesemestrist integreeritud õppekava puhul ja teisest semestrist magistri- ja doktoriõppes. Eelduseks on edukus õppe- ja teadustöös ning tulemuslik kaasalöömine pedagoogikaalases arendustöös.

Stipendiumile kandideerimiseks tuleb 1. juuniks täita sihtasutuse kodulehel elektrooniline stipendiumi taotlus, saata sihtasutusse lisaks ülevaade pedagoogikaalasest arendustegevusest ja ÕIS-i väljavõte õpitulemuste kohta.

Täpsem informatsioon sihtasutuse kodulehel www.ut.ee/sihtasutus, tel. 7375852, 5216820, e-kiri: ruth.kotsar@ut.ee