Selgusid Eesti hambaarstiteaduse stipendiumi saajad — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Eesti hambaarstiteaduse stipendiumi said esimeste stipendiaatidena Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste I aasta doktorant Andres Köster ja Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna hambaarstiteaduskonna integreeritud õppe 4. aasta üliõpilane Natalija Golubenko. Stipendiumi suurus on 2500 eurot ja see makstakse välja ühes osas peale lepingu sõlmimist.

Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituudi lastestomatoloogia kaasprofessori Rita Nõmmela sõnul annab stipendium võimaluse stipendiaatidel end erialaselt täiendada ja õpinguid edukalt jätkata.

Stipendiumi taotlemiseks tuli esitada sihtasutusele elektrooniline stipendiumitaotlus, sealhulgas motivatsioonikiri, kolme minuti videoloeng ja üliõpilastel lisaks õppetulemuste tõend, mis sisaldab ka kaalutud keskmist hinnet.

Eesti hambaarstiteaduse stipendiumi asutas Eesti Hambaarstide Liit Tartu Ülikooli Sihtasutuse juurde.