Tagasi
TÜ Sihtasutuse usalduskogu kinnitas 23. novembril selle aasta sügissemestri stipendiumikonkursside võitjad. Välja jagatakse stipendiume 41 üliõpilasele ja 5 preemiat kaheksale ülikooli töötajale kokku 665 000 krooni.

Stipendiumid ja preemiad pälvivad:

Tartu Ülikooli Raefondi stipendium
  • Riina Vibo AR üliõpilane
  • Lidia Feklistova FK üliõpilane
  • Merle Taimalu HT üliõpilane
  • Anne Lauringson MJ üliõpilane
  • Leenu Nigu SO üliõpilane
  • Laura Sedman BG üliõpilane
  • Dina Kontśits FL üliõpilane
  • Helena Liiv KK üliõpilane
  • Urvo Klopets OI üliõpilane
  • Andrei Sõtśov US üliõpilane
Tartu Ülikooli Raefondi preemia
  • Jaak Aaviksoo TÜ rektor, akadeemik
  • Riho Illak TÜ haldusdirektor
  • Lea Leppik TÜ ajaloo muuseumi teadusdirektor
  • Inge Kukk TÜ kunstimuuseumi direktor
Estraveli reisisihi stipendium
  • Kärt Tomberg BG üliõpilane
  • Janno Torop FK üliõpilane
  • Viljar Palmre FK üliõpilane
  • Marit Rebane SO üliõpilane
Heinz Martin Ederma stipendium
  • Aleksei Bredihhin FK üliõpilane
Kaleva Traveli reisistipendium
  • Triin Eller AR üliõpilane
  • Eneli Härk FK üliõpilane
  • Ester Võsu SO üliõpilane
  • Georgi Hudjaśov BG üliõpilane
  • Karin Laansalu-Veskioja FK üliõpilane
Tartu Ülikooli Seitsmenda Samba stipendium
  • Liina Nagirnaja BG üliõpilane
Ruth Käbini stipendium
  • Ülle Helena Meren AR üliõpilane
  • Silva Roose AR üliõpilane
Liisa Kolumbuse stipendium
  • Urho Abramov AR üliõpilane
  • Helen Puusepp AR üliõpilane
Hilda ja Harri Mägi stipendium
  • Annika Vaarmann AR üliõpilane
Lydia ja Felix Krabi stipendium
  • Anna Balikova BG üliõpilane
Eesti Olümpiakomitee stipendium
  • Triin Pomerants KK üliõpilane
Karine ja Martin Koobase stipendium
  • Piia Taremaa FL üliõpilane
Valter Niiluse stipendium
  • Liisi Bakhoff FL üliõpilane
Valter Niiluse preemia

FL teaduskonna eesti murrete uurimisgrupp koosseisus:
  • Pire Teras FL teadur
  • Pärtel Lippus FL teadur
  • Tuuli Tuisk FL teadur
  • Ellen Niit FL dotsent
Puhk-Mörneri stipendium
  • Oliver Pagel FL üliõpilane
Eduard ja Eero Raigi stipendium
  • Janika Alloja MJ üliõpilane
  • Ragne Piir OI üliõpilane
Flory ja Erik Kalve stipendium
  • Mark Kantśukov MJ üliõpilane
Silvere-Panti stipendium
  • Maarja Teder OI üliõpilane
  • Maili Zimmermann BG üliõpilane
  • Aleksei Zimin AR üliõpilane
  • Eele Õunapuu BG üliõpilane
Gerda Spohri stipendium
  • Marje Prank FK üliõpilane
Urmas Sõõrumaa stipendium
  • Maarja Torga OI üliõpilane
  • Liis Halling OI üliõpilane
Stipendiumid ja preemiad antakse kätte sihtasutuse pidulikul vastuvõtul 30. novembril algusega kell 14.00 Tartu Ülikooli ajaloo muuseumi valges saalis.