TÜ Teaduskooli Fond TÜ Sihtasutuse juures — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Veebruarikuu viimasel päeval allkirjastasid Tartu Ülikooli Teaduskooli direktor Viire Sepp ja TÜ Sihtasutuse juhatuse liige Ruth Kotsar TÜ Teaduskooli Fondi statuudi, millega pandi alus uuele fondile sihtasutuse juures.

Teaduskooli Fondi eesmärgiks on koguda ja vahendada annetusi ning toetusi Teaduskooli ettevõtmistele, samuti toetada andekate koolinoorte erialast arengut.

Loodud fond on esimene samm toetamaks Tartu Ülikooli kasvulava arengut ja õpihimuliste andekate noorte jätkuvat huvi ülikooli õppimaasumise vastu.

Uue fondi loomine langeb ajaliselt kokku Teaduskooli olümpiaadide hooaja algusega.

Esimese annetajana on uuele fondile õla alla pannud AS Hansapank, loodame, et väärikas eeskuju leiab hulgaliselt järgijaid.