2024. aasta Wise'i stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2024. aasta Wise'i stipendium

Stipendiumi kirjeldus:

Wise’i stipendium on Wise’i ja Tartu Ülikooli Sihtasutuse koostöös väljaantav stipendium Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi bakalaureuse- ja magistriõppe naisüliõpilastele (välja arvatud ühisõppekavad teiste kõrgkoolidega, mille vastuvõtt toimub teises õppeasutuses).

Stipendiumite arv ja suurus:

Stipendiumi suurus on 2000 eurot ning kevadsemestril antakse välja üks stipendiumi.

Kandideerimise nõuded:

Stipendium antakse Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi bakalaureuse- või magistriõppe naisüliõpilastele, välja arvatud teiste kõrgkoolidega ühisõppekavadel, mille vastuvõtt toimub teises õppeasutuses. Stipendiume ei maksta välja akadeemilisel puhkusel viibivatele üliõpilastele.

Kandideerimiseks esita:

• stipendiumitaotlus (elektrooniline vorm sihtasutuse kodulehel);
  • Curriculum Vitae
  • motivatsioonikiri, kus taotleja vastab küsimustele: „Miks olete hea kandidaat sellele stipendiumile? Räägi meile oma suurimast saavutusest.“

NB! Palume taotlused esitada ainult inglise keeles

Taotlemise tähtaeg:

10. märts 2024

Stipendium antakse üle:

Stipendiumi väljamakse toimub pärast lepingu sõlmimist.